Meist

Linnusilm OÜ Põrandastuudio alustas põrandate paigaldust ja puitpõrandate müümist 2000. aastal. Müüme ja paigaldame parima kvaliteediga puitpõrandaid: Weitzerparkett, ParquetIn, Baltic Parquet, Georg Gunreben, lisaks viimistlusvahendeid, paigaldus-ja hooldusvahendeid Euroopa parimatelt tootjatelt Stauf, Loba ja Carver.

Meil on kliente üle Eesti ning lisaks ka Soomes. Lisaks eraklientidele oleme teinud koostööd väga paljude ettevõtetega ning osalenud riigihangetes. Pakume uusi põrandaid ja restaureerime ajaloolisi ja vanu põrandaid. Ehitame kodupõrandaid, võimlaid, teatrilavasid, terrasse ja kohvikuid. Meie tehtud on Rahvusooper Estonia teatrilava ja proovisaal, Pärnu Kontserdimaja kontserdisaali põrand, Nokia Kontserdisaali lava, Eesti Draamateatri lava. Meie püsiklientide hulka kuuluvad veel Teater NO99, Võru Kannel, Kumu Kunstimuuseum, Tallinna Kunsithoone, Kaasaegse Kunsti Eesti Keskus, Hilton Hotell Tallinn, Kadrioru Kunstimuuseum, Kohvik KomeetRestoran Moon, Kuimetsa Kultuurimaja ja paljud teised.

Linnusilm OÜ Põrandastuudio tegevus on kantud kirglikust huvist ehtsate puidust põrandate vastu. Täispuidust põrandalauad, parkett, laudparkett ja terrassilauad võivad vastu pidada lausa sajandeid. Meie parketipaigaldajad on tõelised meistrimehed nii põrandate projekteerimises, paigalduses, hoolduses kui ka vanade põrandate restaureerimises. Lisaks oma väikesele ja tublile meeskonnale teeme head koostööd ka teiste tipptasemel paigaldusfirmadega.

Linnusilm OÜ paigaldatud põrandatele anname kaheaastase garantii. Oleme rõõmuga nõu ja jõuga alati abiks kõigile, kelle puitpõrand vajab hooldust või parandamist. Võtke julgelt ühendust, kui otsite parimat põrandalahendust – meie kogenud spetsialistid oskavad anda asjatundlikku nõuannet.

Vaata tooteid

Jäta tagasiside